Drzwi stalowe
Aktualnie jesteś tutaj: Strona Główna Produkty Drzwi stalowe
A A A

Drzwi STALOWE

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oferujemy również drzwi stalowe.

Ościeznica i skrzydło drzwi stalowych wykonujemy z kształtowników stalowych ocynkowanych.Poszycie to blacha profilowana dostępna w w kolorach PALETY RAL

Drzwi Stalowe można również ocieplić(styropian 20 mm+palel PCV). Wykonujemy je w wersji"prawe "lub "lewe" ,otwierane na zewnątrz w zależności od potrzeb klienta.

Większość naszej produkcji wykonujemy na zamówienie, dostosowując bramę do juz istniejącego otworu garażowego. Oferujemy państwu produkt cechujący się solidnym wykonaniem, trwałością stabilnością, praktycznym i bezpiecznym użyciem.

Istnieją różne możliwości zastosowania profilu, jak również zastosowania dodatków w postaci: naświetlaczy, kratki wentylacyjnej, dodatkowego zamka, według życzenia klienta.

 

Nie jesteśmy ograniczeni wymiarami - realizujemy indywidualne zamówienia. Doskonale komponują się w budynkach z pozostałymi naszymi produktami tj. Bramami uchylnymi i drzwiami dwuskrzydłowymi. Działamy na terenie całego kraju a zwłaszcza Bochnia, Gdów, Dobczyce, Limanowa, Myślenice, Małopolska,  Bielsko-Biała, Tychy, Śląskie

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Nie wiesz którą bramę wybrać?

Nie wiesz, która brama będzie dla Ciebie lepsza?
Zastanawiasz się nad wyborem najlepszego rozwiązania?

Brama garażowa uchylna Brama garażowa dwuskrzydłowa